אטרקציות לחנוכה
אטרקציות לחנוכה

אטרקציות לחנוכה לילדים ולכל המשפחה

חג החנוכה הוא הזדמנות מצוינת לבלות עם הילדים מחוץ לבית. הנה 5 אטרקציות שיאירו עבורכם בצורה שונה את חג האורות:

1. מיני באולינג
כדאי להתחיל את הבילוי המשותף עם המשפחה במתחם סגור כמו מיני באולינג. היתרון של מיני באולינג הוא שאפשר לקיים תחרות גם עם ילדים קטנים. הפעילות מבטיחה זמן איכות משותף עבור הורים צעירים והיא יכולה להתקיים לכל אורך החג.

2. מופעי בידור
אי אפשר לדבר על חנוכה מבלי להזכיר את מופעי הבידור הנערכים בכל רחבי הארץ. מלבד הפסטיגל, יש שורה ארוכה של מופעים המותאמים לאווירת החג. הורים יכולים לבחור את המופע לבדם או לאחר התייעצות עם הילדים וכמובן גם לקחת חלק פעיל.

3. מכוניות מירוץ או מתנגשים
הורים שרוצים לרענן את השגרה יכולים לבחור אטרקציות לחנוכה 2014 בתוך מתחמי משחקים הכוללים מכוניות מירוץ או מתנגשים. בנים ובנות בכל הגילאים מתלהבים ממכוניות מירוץ ומחכים להזדמנות לנסות בעצמם את חווית הנהיגה.

4. ג'ימבורי
זו אטרקציה המתאימה בעיקר לילדים קטנים או פעוטות, אולם אי אפשר להתעלם מהפופולאריות שלה. יש הורים המשלבים אתה ביקור בג'ימבורי עם אטרקציות נוספות, לעומת הורים המקדישים עבור הפעילות מספר שעות לפחות. בכל מקרה, הדבר החשוב הוא לבחור היטב את מתחם הפעילות וכמובן להקפיד על כללי הבטיחות.

5. שביל ישראל
במידה ומזג האוויר בחנוכה מאפשר זאת, כדאי לבקר באחת הנקודות של שביל ישראל. המגבלה העיקרית היא גיל הילדים והיכולת שלהם ללכת ברגל, אולם גם על זה ניתן להתגבר בעזרת נסיעה ברכב. שביל ישראל הוא אתר תיירות אטרקטיבי שהביקור בו אפילו לא כרוך בתשלום. בחג החנוכה צפויים הורים וילדים לפגוש על שביל ישראל מבקרים מכל רחבי הארץ והעולם. זו פעילות מיוחדת מאוד המבטיחה חוויות חדשות.

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.