מועדוני הלקוחות משנים בצורה מהותית את תרבות הצריכה המודרנית בישראל כיום

תרבות הצריכה בישראל מודל 2015 היא תרבות שמציגה לנו שינוי מהותי מהרגלי הצריכה השונים אליהם התרגלנו במשך שנים רבות. הקטליזטור העיקרי של השינוי הזה הוא תרבות מועדוני הלקוחות, כאשר נדמה שלכל חנות, מסעדה או שירות יש מועדון לקוחות שמציע ללקוחות השונים אפשרות למבצעים, מחירים איכותיים יותר באופן קבוע ושירותים איכותיים באופן קבוע. בצורה זו, תרבות הצריכה משתנה כך שלקוחות הופכים יותר ויותר נאמנים למותג כזה או אחר, כשהקנייה ממנו הופכת רווחית יותר ויותר עם כל קנייה נוספת. בצורה זו מתקיימת, משתמרת ומתעצמת שיטה שבה הלקוח והחברה גם יחד מפיקים את המרב אחד מהשני, וקשר סימביוטי שכזה הוא שגורם ליותר ויותר חברות לפתוח מועדוני לקוחות שמציעים הצעות אטרקטיביות יותר ופחות ללקוחות. גם בכל מה שנוגע למוצרים ושירותים נחוצים ורצויים עבור הילדים שלנו, יש כמה מועדוני לקוחות שכדאי לנו להכיר.

כמה אפשרויות של מועדון לקוחות לילדים, שכדאי לנו להכיר עבור איכות חיי הילדים שלנו והכיס שלנו

  • פנאי – בתחום הפנאי ישנן לא מעט אפשרויות של מועדוני לקוחות שכדאי לנו להכיר עבור הילדים שלנו. האפשרויות האלה יכולות להיות, לדוגמה, מועדון לקוחות של תיאטרון לילדים, או מועדון לקוחות של בית קולנוע כזה או אחר – שמציעים לנו עסקאות איכותיות במיוחד כאשר אנחנו מצטרפים למועדון הלקוחות. בצורה שכזו נוכל להבטיח לעצמנו ולילדים שלנו את תרבות הפנאי האיכותית והמהנה ביותר, במחיר איכותי והוגן במיוחד עבורנו.
  • חיי יום יום – מוצרי ילדים רבים הם מוצרים שהעלות שלהם יכולה להיות משמעותית למדי, כאשר אנחנו קונים אותם באופן קבוע ובכמויות בלתי מבוטלות. יתרה מכך, ישנם מוצרים שאותם יש לחדש אחת לכמה חודשים, וכאשר אנחנו משתייכים למועדוני לקוחות שונים אנחנו יכולים לחסוך לא מעט כסף בכל קנייה. ישנם מועדוני לקוחות בתחום הריהוט לילדים, שהם רלוונטיים במיוחד לאור העובדה שבגילאים צעירים יש צורך לשנות ולהגדיל את ריהוט חדר הילדים שלנו אחת לכמה שנים. עם מועדוני לקוחות איכותיים שכאלה, נוכל להבטיח לעצמנו נטל הרבה פחות משמעותי.
  • ביגוד – גם בתחום הביגוד לילדים, בוודאי לאור העובדה שהילדים שלנו גדלים וצומחים וצריכים הרבה מאוד בגדים באופן קבוע, ישנם מועדוני לקוחות שכדאי לנו להכיר ולהשתייך אליהם. בצורה כזו נחסוך לא מעט כסף בכל פעם שהילד שלנו יצמח בכמה סנטימטרים או שמידת הנעליים שלו תגדל בעוד מספר או שניים.

עם מועדוני לקוחות איכותיים אנחנו מבטיחים לילדים שלנו מוצרים באיכות גבוהה במחיר הוגן

בכל מה שנוגע למוצרים או לשירותים עבור הילדים שלנו, לעתים קרובות מועדון לקוחות איכותי יכול לפתור לנו הרבה בעיות ולחסוך לנו הרבה כסף וכאב ראש. מה שצריך לוודא הוא שאנחנו פונים לשירות איכותי מלכתחילה, וכך גם הקנייה הקבועה ממנו תהיה רווחית במיוחד.